O nas

BUDOPOL to jedna z najbardziej znanych z wysokich standardów i doświadczonych firm na krakowskim rynku budowlanym.

Jako spółka, funkcjonujemy od ponad ćwierć wieku - od 1993 roku , ale początków działalności należy szukać znacznie wcześniej – w 1945r. Już wtedy specjalizowaliśmy się w realizacji obiektów użyteczności publicznej – szkolnictwa wyższego, szpitali, hoteli – oraz wykonawstwie budowlanym wszystkich branż. Po przekształceniu w spółkę oprócz wznoszenia hal sportowych i rekreacyjnych, szkół, budynków służby zdrowia czy biurowo – usługowych skupiliśmy się na działalności deweloperskiej.

Stale otwieramy się na nowatorskie technologie i kolejne wyzwania. Dzięki naszemu doświadczeniu aktywnie uczestniczymy w tworzeniu siatki architektonicznej miasta. Powstające budynki zarówno mieszkalne, jak i użyteczności publicznej spełniają najwyższe normy jakościowe.

Nasze doświadczenie…

Jako deweloper świadczymy kompleksowe usługi w zakresie realizacji budownictwa mieszkaniowego. Kierujemy się zasadą budownictwa bez barier. Obiekty i tereny wokół nich spełniają wszelkie wymogi w tym względzie. Projektując mieszkania zapewniamy przyszłym użytkownikom jak największą funkcjonalność i bezpieczeństwo. Jako deweloper od początku działalności wybudowaliśmy już 1214 mieszkań w Krakowie przy ulicach Wielickiej, Ostatniej, Dobczyckiej, Glogera, Hoffmanowej, Filtrowej, Pychowickiej, Kaimskiej, Płaszowskiej.

Realizujemy również obiekty budowlane na zlecenie innych deweloperów. Nasze realizacje charakteryzuje wysoka jakość wykonawstwa. Dbamy nie tylko o walory funkcjonalne, lecz także o estetykę wykonania, dlatego inwestorzy zlecają nam realizacje swoich inwestycji.

Świadczymy usługi generalnego wykonawstwa oraz podwykonawcze. Jako generalny wykonawca i podwykonawca działamy w sektorach infrastruktury społecznej i technicznej. Wznosimy budynki użyteczności publicznej: instytucje kulturalno – oświatowe, szkoły, przedszkola, centra medyczne oraz hale widowiskowo – sportowe i baseny. Wdrażamy jednocześnie nowatorskie rozwiązania technologiczne, umożliwiające realizację projektów z różnych dziedzin, jak: budownictwa kubaturowego, energetyki, dostarczania wody, usuwania ścieków i odpadów.

Obecnie stanowisko prezesa Spółki Budopol piastuje Jerzy Michalik.

Napisz do nas
Siedziba firmy
Budopol Sp. z o.o.
31-159 Kraków,
Al. Słowackiego 39
Centrala
Tel: +48 12 634 14 44
Tel: +48 12 634 12 20
Biuro Sprzedaży Mieszkań
Tel: +48 517 453 020
E-mail: mieszkania@budopol.pl
Produkcja pomocnicza, logistyka zaopatrzenia
30 — 732 Kraków,
ul. Biskupińska 26
tel: +48 513 170 140
E-mail: zaopatrzenie@budopol.pl